Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Αρκαλοχωρίου παρουσιάζει στο Ανοιχτό Δημοτικό Θέατρο Αρκαλοχωρίου τη θεότρελη, ανατρεπτική και ξεκαρδιστική κωμωδία της χρονιάς «Κόκο... Μπλόκο» σε σκηνοθεσία Νίκου Μουτσινά.
Ώρα έναρξης: 21:15
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Αρκαλοχωρίου παρουσιάζει στο Ανοιχτό Δημοτικό Θέατρο Αρκαλοχωρίου τη θεότρελη, ανατρεπτική και ξεκαρδιστική κωμωδία της χρονιάς «Κόκο... Μπλόκο» σε σκηνοθεσία Νίκου Μουτσινά.
Ώρα έναρξης: 21:15