Το Περιφερειακό Τμήμα Ηρακλείου του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού, προσκαλεί τους εθελοντές, τα μέλη και τους φίλους στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας που θα πραγματοποιηθεί στο Κέντρο Διασκέδασης ΚΟΥΡΗΤΕΣ στο Γάζι την Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020, στις 13.00.
Στην εκδήλωση θα τιμηθεί ο Πρόεδρος του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού Δρ. Αντώνιος Αυγερινός. Μουσικό πρόγραμμα από συγκρότημα με DJ.
Τιμή πρόσκλησης: 15,00€
Πλήρες μενού, κρασί - αναψυκτικό - νερό, ελεύθερη κατανάλωση