Στις εκδηλώσεις του φεστιβάλ "Τέχνη καθ' οδόν 2018'' που διοργανώνει ο Δήμος Ηρακλείου, συμμετέχει για δεύτερη συνεχή χρονιά με δική του δράση ο Σύλλογος Αρχιτεκτόνων Νομού Ηρακλείου.
Πιο συγκεκριμένα η δράση του συλλόγου θα αφορά στην απεικόνιση 5 διαφορετικών σημείων του πάρκου Θεοτοκόπουλου μέσα από ένα υπερρεαλιστικό/ουτοπικό πρίσμα.
Η έκθεση θα είναι επισκέψιμη όλο το εικοσιτετράωρο από τις 2 έως και τις 6 Ιουλίου στο Πάρκο Θεοτοκόπουλου.
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των εκδηλώσεων: