Το βράδυ της Παρασκευής 17 Ιανουαρίου, θα εμφανιστεί για μια μοναδική μουσική βραδιά στο Νυν και Αεί η Ελένη Βιτάλη και οι ''Τζουμ''.
Η Ελένη Βιτάλη, ζωντανή ιστορία του ελληνικού τραγουδιού, πιο ανανεωμένη και δυναμική από ποτέ και οι φρέσκοι και νεανικοί «ΤΖΟΥΜ», που δε φοβούνται να σπάσουν στεγανά και να πειραματιστούν, πάντα με σεβασμό και βάση το καλό ελληνικό τραγούδι.
Οι ενορχηστρώσεις του Νίκου Ξύδη με φυσικά οργάνα, με τη φωνή της Ελένης Βιτάλη και συνδετικό κρίκο το κλαρίνο του σολίστα Μάνου Αχαλινωτόπουλου, υπόσχονται μια μοναδική μουσική εμπειρία.
Τηλ. Κρατήσεων: 6980038651