Συναυλία Χριστουγεννιάτικων και παραδοσιακών τραγουδιών της Χορωδίας Ενορίας Χουδετσίου, θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου Καλεσών στα Άνω Καλέσα, την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019, στις 7 το απόγευμα.
Η είσοδος θα είναι ελεύθερη.
Συναυλία Χριστουγεννιάτικων και παραδοσιακών τραγουδιών της Χορωδίας Ενορίας Χουδετσίου, θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου Καλεσών στα Άνω Καλέσα, την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019, στις 7 το απόγευμα.
Η είσοδος θα είναι ελεύθερη.