Το πιο θερμό χειροκρότημα εισέπραξε η θεατρική ομάδα των Δημοσιογράφων Ηρακλείου της ΕΣΗΕΠΗΝ στην πρεμιέρα της παράστασης "10 στα 10" χτες το βράδυ στο Θεατρικό Σταθμό !
Το θεατροφιλο κοινό του Ηρακλείου ανταποκρίθηκε στο κάλεσμα των δημοσιογράφων γεμίζοντας ασφυκτικά την αίθουσα του θεατρικού σταθμού ενώ η προσφορά τροφίμων ξεπέρασε κάθε προσδοκία !
Η παράσταση που χάρισε χαμόγελα αλλά και δάκρυα στο κοινό θα παρουσιάζεται κάθε βράδυ στις 9 μέχρι την Πέμπτη 17 Μαϊου στο Θεατρικό Σταθμό Ηρακλείου.