Η ομάδα ''Η γειτονιά μας - Λενταριανά'' το Σάββατο 7 Δεκεμβρίου στις 6.00 το απόγευμα, θα φωταγωγήσει το Χριστουγεννιάτικο δέντρο Λενταριανών στα Χανιά (επί Παπαναστασίου - έναντι Ξενοδοχείο Θεόφιλος).
Η ομάδα ''Η γειτονιά μας - Λενταριανά'' το Σάββατο 7 Δεκεμβρίου στις 6.00 το απόγευμα, θα φωταγωγήσει το Χριστουγεννιάτικο δέντρο Λενταριανών στα Χανιά (επί Παπαναστασίου - έναντι Ξενοδοχείο Θεόφιλος).