Εσπερίδα διοργανώνει ο δήμος Φαιστού με αφορμή την επέτειο της Μάχης της Κρήτης.
Η εσπερίδα θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 17 Μαΐου στις 18.00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του πολιτιστικού Κέντρου Ιερας Μητρόπολης Γορτύνης και Αρκαδίας στις Μοίρες.
Εσπερίδα διοργανώνει ο δήμος Φαιστού με αφορμή την επέτειο της Μάχης της Κρήτης.
Η εσπερίδα θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 17 Μαΐου στις 18.00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του πολιτιστικού Κέντρου Ιερας Μητρόπολης Γορτύνης και Αρκαδίας στις Μοίρες.