Η θεατρική ομάδα του ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΕΙΟΥ( 1ο Γυμνάσιο και 1ο Γεν. Λύκειο Ηρακλείου) σας παρουσιάζει το "Δείπνο ηλιθίων" μια εξαιρετική κωμωδία του Φρανσίς Βεμπέρ την Τετάρτη 27 Ιουνίου στις 21:00 στο κηποθέατρο "Μάνος Χατζιδάκις" !
Η θεατρική ομάδα του ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΕΙΟΥ( 1ο Γυμνάσιο και 1ο Γεν. Λύκειο Ηρακλείου) σας παρουσιάζει το "Δείπνο ηλιθίων" μια εξαιρετική κωμωδία του Φρανσίς Βεμπέρ την Τετάρτη 27 Ιουνίου στις 21:00 στο κηποθέατρο "Μάνος Χατζιδάκις" !