Αύριο πραγματοποιείται το κρητικό γλέντι που θα ακολουθούσε της ημερίδας για το Σαχλίκη. Το γλέντι είχε αναβληθεί στις 25 Ιουλίου λόγω βροχής, και θα πραγματοποιηθεί αύριο στις 9:30 μμ στο Πενταμόδι στην αυλή του δημοτικού Σχολείου.
Αύριο πραγματοποιείται το κρητικό γλέντι που θα ακολουθούσε της ημερίδας για το Σαχλίκη. Το γλέντι είχε αναβληθεί στις 25 Ιουλίου λόγω βροχής, και θα πραγματοποιηθεί αύριο στις 9:30 μμ στο Πενταμόδι στην αυλή του δημοτικού Σχολείου.