Απόψε πραγματοποιείται το κρητικό γλέντι που θα ακολουθούσε της ημερίδας για το Σαχλίκη. Το γλέντι είχε αναβληθεί στις 25 Ιουλίου λόγω βροχής, και θα πραγματοποιηθεί στις 9:30 μμ στο Πενταμόδι στην αυλή του δημοτικού Σχολείου.
Απόψε πραγματοποιείται το κρητικό γλέντι που θα ακολουθούσε της ημερίδας για το Σαχλίκη. Το γλέντι είχε αναβληθεί στις 25 Ιουλίου λόγω βροχής, και θα πραγματοποιηθεί στις 9:30 μμ στο Πενταμόδι στην αυλή του δημοτικού Σχολείου.