Το Σάββατο 18 Ιανουαρίου και ώρα 11:30 το πρωί στο βιβλιοπωλείο Γραφίδα, η Στέλλα Μπαλτζάκη αφηγείται το πρώτο παραμύθι της χρονιάς "Οι ΣΥΓΓΝΩΜΕΣ μιας μάγισσας" της Ιωάννα Μπακιρτζή-Μπαμπέτα των εκδόσεων Εκδόσεις Μεταίχμιο - Ekdoseis Metaixmio.
Θα ακολουθήσει εργαστήρι ζωγραφικής με θέμα το βιβλίο.
Στο τέλος της εκδήλωσης θα κοπεί πρωτοχρονιάτικη πίτα.
Είσοδος ελεύθερη
Δήλωση συμμετοχής στο 2810 251503 ή στο fb: Γραφίδα