Τρίτη 1/8 - Πέμπτη 3/8/2017
“3ο Φεστιβάλ Πλατείας - Αυλοί & Άσκαυλοι” Τριήμερες μουσικές εκδηλώσεις του ΠΑΟΔΑΝ στη Νεάπολη - Αφιέρωμα στα πνευστά όργανα (κλαρίνα, χάλκινα, γκάιντες και φλογέρες)
Συνδιοργάνωση: Οργανωτική Επιτροπή Φεστιβάλ Πλατείας
Με την αρωγή της Περιφερειακής Ενότητας Λασιθίου και τη συμπαράσταση της Αθλητικής Ένωσης Νεάπολης και του Πολιτιστικού Συλλόγου «Νέοι Νεάπολης» Διάφορες πλατείες της Νεάπολης / Ώρα 21.00 / Είσοδος: 5€ ημερήσιο - 12€ τριήμερο