Η Περιφερειακή Ενότητα Χανίων & το Ναυτικό Μουσείο Κρήτης σας καλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας την Εκδήλωση "20η Παιδική Έκφραση και Δημιουργία" με θέμα:«Μάχη της Κρήτης» που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 22 Μαϊου και ώρα 17:30, στο Νεώριο -Moro (Μόνιμη Έκθεση Αρχαίας & Παραδοσιακής Ναυπηγικής)
Τα παιδιά των Νηπιαγωγείων και Δημοτικών Σχολείων της Π. Ε. Χανίων, θα έχουν τη χαρά να σας παρουσιάσουν τις δημιουργίες και τα έργα τους από τα Εκπαιδευτικά Προγράμματα που παρακολούθησαν στο Ν.Μ.Κρήτης.