Αγαπητό Cretalive,
θα ήθελα να ευχαριστήσω από τα βάθη της καρδιάς μου και με απέραντη ευγνωμοσύνη στην ψυχή μου, τον Επίκουρο Καθηγητή Κωνσταντίνο Λασηθιωτάκη, στην Γ' Χειρουργική του ΠΑΓΝΗ - τον Άνθρωπο, Επιστήμονα, που τιμάει τον όρκο του Ιπποκράτη - για την αμέριστη συμπαράσταση,την αμεσότητα που έδειξε στο πολύ σοβαρό πρόβλημα υγείας του συζύγου μου, και δοξα τω Θεώ πήγαν όλα καλά!
Του εύχομαι να φτάσει όσο πιο ψηλά μπορεί στην Επιστήμη που υπηρετεί με ήθος, καλοσύνη και ανθρωπιά.
Επίσης ευχαριστώ το Νοσηλευτικό προσωπικό της κλινικής για τον αγώνα που έδιναν και δίνουν κάθε μέρα με υπομονή και γέλιο απέναντι στους ασθενείς, τους ειδικευόμενους γιατρούς, γιατί χάρη σε όλους αυτούς στέκεται όρθιο το νοσοκομείο.
Με απέραντη ευγνωμοσύνη απέναντι σε όλους, θα πω - χωρίς υπερβολή - ναι, υπάρχουν άγγελοι στα νοσοκομεία.
Όλγα Τσακιρτζή