Αγαπητό Cretalive,
εδώ και αρκετές μέρες στον Άη Γιάννη και στη Φιλοθέη δεν έχει έρθει ούτε σταγόνα νερό με αποτέλεσμα τα ντεπόζιτά μας να είναι πλέον άδεια. Μπορεί κάποιος υπεύθυνος να μας ενημερώσει?
Ευχαριστώ
Αγαπητό Cretalive,
εδώ και αρκετές μέρες στον Άη Γιάννη και στη Φιλοθέη δεν έχει έρθει ούτε σταγόνα νερό με αποτέλεσμα τα ντεπόζιτά μας να είναι πλέον άδεια. Μπορεί κάποιος υπεύθυνος να μας ενημερώσει?
Ευχαριστώ