Κύριοι καλησπέρα σας,
Χθες το πρωί, κατευθύνθηκα με την οικογενεια μου προς την Αγ.Πελαγία και παρατηρησα ότι αφού οι "μονιμα τοποθετημενες" ομπρελες ήταν γεμάτες ,οι υπεύθυνοι έβγαζαν απο ενα τεραστιο μπαουλο, ακομα περισσοτερες ομπρελες, τις κλασικες "σπαστές" που έχουμε ολοι , και γεμιζανε τα κενα αναμεσα τις μονιμες και ακομα και μπροστα απο την θαλασσα που δεν επιτρεπεται!
Και δεν αναφέρομαι μονον στην κεντρική παραλία αλλα και στις μικροτερες...
Καιρός να μαζευτούν, δε νομίζετε;
Γ.Π