Αγαπητό cretalive,
Παρακαλώ ενημερώστε τους αναγνώστες σας ότι όταν διασχίζουν τον "πεζόδρομο " της οδού Αργυράκη να κοιτάζουν δεξιά -αριστερά γιατί μπορεί να βρεθούν κάτω από τις ρόδες διερχόμενου αυτοκίνητου ή μηχανής !
Κ.Κ
Αγαπητό cretalive,
Παρακαλώ ενημερώστε τους αναγνώστες σας ότι όταν διασχίζουν τον "πεζόδρομο " της οδού Αργυράκη να κοιτάζουν δεξιά -αριστερά γιατί μπορεί να βρεθούν κάτω από τις ρόδες διερχόμενου αυτοκίνητου ή μηχανής !
Κ.Κ