Αγαπητό Cretalive,
Η ίδια εικόνα στην παραλία του Γαργαδόρου στις 22/4 η ίδια στις 12/5 και πόσες φορές ακόμα; Τι είναι δυσφήμηση του τόπου, αυτά που λέγονται για το έργο ή το ίδιο το έργο;
Πρωτοβουλία Πολιτών για την Προστασία των Παραλιών
Αγαπητό Cretalive,
Η ίδια εικόνα στην παραλία του Γαργαδόρου στις 22/4 η ίδια στις 12/5 και πόσες φορές ακόμα; Τι είναι δυσφήμηση του τόπου, αυτά που λέγονται για το έργο ή το ίδιο το έργο;
Πρωτοβουλία Πολιτών για την Προστασία των Παραλιών