Αγαπητό Cretalive,
υπάρχει λύση για τη λειψυδρία στο Ηράκλειο.
Να "δουλέψει" η αφαλάτωση του Γαζιου συνεχόμενα και να την συνδέσουν με το δίκτυο της Τυλίσσου όπου υπάρχει η υποδομή και υδρευόταν χρόνια η πόλη μας.
Αγαπητό Cretalive,
υπάρχει λύση για τη λειψυδρία στο Ηράκλειο.
Να "δουλέψει" η αφαλάτωση του Γαζιου συνεχόμενα και να την συνδέσουν με το δίκτυο της Τυλίσσου όπου υπάρχει η υποδομή και υδρευόταν χρόνια η πόλη μας.