αγαπητό cretalive,
Είδα ότι ο Κάρολος χθες πήρε κουλούρι στο κέντρο της Αθήνας, αλλά δεν είδα ποιος το πλήρωσε! Ελπίζω ο κουλουρτζης να ήταν κιμπάρης και να του είπε: Κράτα ρε Κάρολε τα λεφτά σου, κερασμένο!
αγαπητό cretalive,
Είδα ότι ο Κάρολος χθες πήρε κουλούρι στο κέντρο της Αθήνας, αλλά δεν είδα ποιος το πλήρωσε! Ελπίζω ο κουλουρτζης να ήταν κιμπάρης και να του είπε: Κράτα ρε Κάρολε τα λεφτά σου, κερασμένο!