Αγαπητό Cretalive,
Σε συνέχεια της χθεσινής μου επιστολής την οποία δημοσιεύσατε με τίτλο " Η γραφειοκρατία.. έδωσε ρέστα !", θα ήθελα σας ευχαριστήσω για την παρέμβαση σας καθώς η αρμόδια υπηρεσία του Δήμου με εξυπηρέτησε άμεσα, μετά τη δημοσιεύση της.
Θα ήθελα ιδιαίτερα να ευχαριστήσω τον αντιδήμαρχο κο Καραντινό για το προσωπικό ενδιαφέρον που έδειξε και βέβαια την αρμόδια υπηρεσία και τους υπαλλήλους της που επιλήφθηκαν του θέματος.
Φιλικά,
Γ.Μ.