Αγαπητό Cretalive,
Με την παρούσα επιστολή η οικογένεια μου και εγώ προσωπικά θέλουμε να εκφράσουμε δημόσια ένα μεγάλο ευχαριστώ από καρδιάς στον διευθυντή της Μ/Γ κλινικής του ΠΑΓΝΗ καθηγητή κ Μακρυγιαννακη Αντώνη και στην υπεύθυνη ιατρό κυήσεων υψηλού κινδύνου -εμβρυομητρικής ιατρικής κ Ρασιδακη Μαρία επιμελήτρια Α Μ/Γ κλινικής για την αποτελεσματική νοσηλεία και αντιμετώπιση επιπλεγμένης κυήσεως υψηλότατου κινδύνου με επιπωματικο-διεισδυτικό πλακούντα .
Ένα μεγάλο ευχαριστώ επίσης προς την εξαίρετη ομάδα ιατρών (γυναικολόγων -αναισθησιολόγων-νεογνολογων)και νοσηλευτών που με την άψογη συνεργασία τους είχα τη καλύτερη δυνατή αντιμετώπιση εγώ και το νεογνό μου.
Η οικογένεια της Κουρλετακη Ελένης