Αγαπητό Cretalive,
τη συγκεκριμένη φωτογραφία "αλίευσα" από το Facebook! Παρόμοιες εικόνες βλέπαμε μέχρι τώρα ... στην Ινδία, με ολόκληρα φορτία και οικογένειες πάνω σε ένα (ταλαιπωρημένο) δίκυκλο! Όμως να που συμβαίνουν και δίπλα μας... στη ΒΙ.ΠΕ. του Ηρακλείου συγκεκριμένα, όπου τραβήχτηκε η φωτογραφία με το ψυγείο φορτωμένο σε μηχανάκι!
Θα μου πεις ... αν υπάρχει επείγουσα ανάγκη για μεταφορά και δε διαθέτεις όχημα, τί θα κάνεις; Μάλλον ... αυτό!
Φ.Γ.