Άλλη μια βραδιά μεταμφιέσεων για το Your Face Sounds Familiar (YFSF) ολοκληρώθηκε και η Κατερίνα Στικούδη μετά τη Δήμητρα Γαλάνη και τη Μαρία Φαραντούρη κλήθηκε να ερμηνεύσει την ράπερ σούπερσταρ Νίκι Μινάζ, γνωστή για την ιδιαίτερη χορευτική της φιγούρα «twerking».
Προκειμένου να μοιάσει πιο πολύ με τη Μινάζ η Στικούδη έβαλε ενίσχυση τόσο στο στήθος όσο και στα οπίσθιά της, καθώς και ολόλευκη οδοντοστοιχία. Το βιντεοκλίπ που κλήθηκε να αναπαραστήσει η Κατερίνα ήταν το «Anaconda».
Δείτε το βίντεο: