Ένα παιχνίδι με ερωτήσεις θέλησαν να παίξουν οι παρουσιαστές της «Φωλιάς των Κου Κου» με την καλεσμένη τους Τζόυς Ευείδη. Όταν η Κατερίνα Καραβάτου ρώτησε την ηθοποιό: «Σε ποια σειρά ήσουν πολύ ερωτευμένη;», εκείνη απάντησε:
Ένα παιχνίδι με ερωτήσεις θέλησαν να παίξουν οι παρουσιαστές της «Φωλιάς των Κου Κου» με την καλεσμένη τους Τζόυς Ευείδη. Όταν η Κατερίνα Καραβάτου ρώτησε την ηθοποιό: «Σε ποια σειρά ήσουν πολύ ερωτευμένη;», εκείνη απάντησε: