«Από αύριο δε θα είμαστε πια μαζί. Σας ευχαριστούμε για την υπέροχη παρέα, την αγάπη και την στήριξη. Για όλα τα υπόλοιπα το λόγο από εδώ και πέρα έχει η δικαιοσύνη και μόνο. Προσοχή στις ψευδείς αναδημοσιεύσεις των γεγονότων!», έγραψε ο Κρατερός Κατσούλης στον προσωπικό του λογαριασμό στο Twitter, λίγες ώρες μετά την ανακοίνωση του καναλιού Epsilon για την διακοπή της συνεργασίας τους.
Aναλυτικά η ανακοίνωση του τηλεοπτικού σταθμού:
«Ο τηλεοπτικός σταθμός EPSILON TV ανακοινώνει την λήξη της συνεργασίας με τους παρουσιαστές Κατερίνα Καραβάτου και Κρατερό Κατσούλη, στους οποίους εύχεται καλή επιτυχία στα επόμενα επαγγελματικά τους βήματα και καλή συνέχεια».