Ένα μεγάλο ευχαριστώ έδωσε δημόσια στον αξέχαστο Κώστα Βουτσά, ο Άνθιμος Ανανιάδης, για όλη τη μεγάλη βοήθεια που του πρόσφερε, ενώ δεν θα φύγει ποτέ από την καρδιά της αυτός ο άνθρωπος είπε η πρώην σύζυγος του σπουδαίου ηθοποιού Εύη Καραγιάννη.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ έδωσε δημόσια στον αξέχαστο Κώστα Βουτσά, ο Άνθιμος Ανανιάδης, για όλη τη μεγάλη βοήθεια που του πρόσφερε, ενώ δεν θα φύγει ποτέ από την καρδιά της αυτός ο άνθρωπος είπε η πρώην σύζυγος του σπουδαίου ηθοποιού Εύη Καραγιάννη.