Στην Κρήτη απολαμβάνει τις τελευταίες ημέρες τις διακοπές της η Μαρία Ηλιάκη.
Η γνωστή παρουσιάστρια ήρθε στο νησί μαζί με τον αγαπημένο της που κατάγεται και εκείνος από το νησί, προκειμένου να περάσουν μαζί λίγες στιγμές χαλάρωσης πριν επιστρέψουν στην καθημερινότητα τους, εκείνη στην Αθήνα και εκείνος στην Ελβετία όπου ζει και εργάζεται.
Το ζευγάρι είναι full in love και δεν το κρύβει! Απόδειξη και η πιο πρόσφατη φωτογραφία που μοιράστηκε η Κρητικιά παρουσιάστρια στο instagram όπου οι δύο τους βάζουν selfie από τα Χανιά, λάμποντας από ευτυχία...