Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχεται στο «The 2Night Show» τη Ρένια Λουϊζίδου. Η αγαπημένη ηθοποιός μιλά στην επιστροφή του «Καφέ της Χαράς» στη μικρή οθόνη και αποκαλύπτει την εξέλιξη που θα έχει ο ρόλος της στα επόμενα επεισόδια.
Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχεται στο «The 2Night Show» τη Ρένια Λουϊζίδου. Η αγαπημένη ηθοποιός μιλά στην επιστροφή του «Καφέ της Χαράς» στη μικρή οθόνη και αποκαλύπτει την εξέλιξη που θα έχει ο ρόλος της στα επόμενα επεισόδια.