Σε πελάγη ευτυχίας πλέει η Τζένιφερ Λόπεζ μετά την πρόταση γάμου του Αλεξ Ροντρίγκεζ. Η ίδια ανέβασε στο ίνσταγκραμ τις ρομαντικές φωτογραφίες, θέλοντας έτσι να κλείσει τα στόματα όσων υποστηρίζουν πως ο αγαπημένος της δεν είναι και τόσο πιστός.
Σε πελάγη ευτυχίας πλέει η Τζένιφερ Λόπεζ μετά την πρόταση γάμου του Αλεξ Ροντρίγκεζ. Η ίδια ανέβασε στο ίνσταγκραμ τις ρομαντικές φωτογραφίες, θέλοντας έτσι να κλείσει τα στόματα όσων υποστηρίζουν πως ο αγαπημένος της δεν είναι και τόσο πιστός.