H υφυπουργός Προστασίας του Πολίτη Κατερίνα Παπακώστα κατεβαίνει υποψήφια με τον ΣΥΡΙΖΑ τον Νότιο Τομέα της Β’ Αθηνών ετοίμασε ένα σποτάκι για "τη νεολαία".
Χωρίς κανένα μήνυμα ή αναφορά σε πολιτικές θέσεις η υφυπουργός Προστασίας του Πολίτη αφιερώνει τα περίπου 2 λεπτά του βίντεο μόνο στον πρόεδρο της Νέας Δημοκρατίας.
Στο βίντεο πρωταγωνιστεί η «Καίτη» που αφηγείται τη σχέση της με τον «Κυριάκο».
Η «Καίτη» καλεί όποιον διαβάσει την επιστολή της να βάλει ουισκάκι και «στη διαπασών τη συνονόματη την Καιτούλα τη Γαρμπή» για να εξιστορήσει σε λίγες γραμμές μια σχέση 15 ετών.