Η Βασιλική Σταματοπούλου έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο αγοράκι.
To μωράκι τους γεννήθηκε 3 κιλά με καισαρική τομή σε μαιευτική κλινική στην Πάτρα το πρωί της Τετάρτης. Η σύζυγος του Νίκου Αναδιώτη πριν από λίγη ώρα έκανε γνωστό ότι γέννησε μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram όπου ανέβασε μια φωτογραφία με κουβερτάκια και έγραψε «it’s a boy».
Το ζευγάρι πλέει σε πελάγη ευτυχίας που η οικογένειά τους μεγάλωσε κι άλλο.