Δυο εβδομάδες πριν την πρεμιέρα της εκπομπής στον Αlpha, σταμάτησε η συνεργασία της Ελένης Μενεγάκη με την επί 7 χρόνια στυλίστριά της Τζώρτζια Συναχερή!
Σύμφωνα με πληροφορίες αιτία της λύσης της συνεργασίας των δυο κυριών υπήρξε κάποια διαφωνία που είχαν μεταξύ τους ενώ σύμφωνα με άλλες πηγές η γνωστή στυλίστρια απλά θέλησε να κλείσει αυτό τον κύκλο μετά από 7 χρόνια και να συνεχίσει την καριέρα της με νέα πρότζεκτ.
Σύμφωνα με πληροφοριες μέσα απο το κανάλι η μέχρι πρότινος στυλίστρια της Ελένης μόνο καλά λόγια είχε να πει για εκείνη, και για τα χρόνια της συνεργασίας τους
Η Τζώρτζια διάλεγε για 7 χρόνια τα ρούχα και τα κοσμήματα που φορούσε στην εκπομπή η δημοφιλής παρουσιάστρια και επέλεγε πάντα κομμάτια που ταίριαζαν με το στυλ και τη διάθεση της Ελένης κάθε σεζόν.
Η Τζώρτζια είχε καταφέρει να είναι η Ελένη πάντα εντυπωσιακή και σικάτη στην εκπομπή δίνοντάς της ένα μοναδικό στυλ!