Οι Αντιγονίδες φτιάχνουν την παραδοσιακή κρεατόπιτα! Πρόκειται για τα μέλη του Συνεταιρισμού Γυναικών στους Γόννους της Λάρισας. Δείχνουν βήμα προς βήμα πεντανόστιμες συνταγές για τις γιορτές, με αποκορύφωμα την φημισμένη πρωτοχρονιάτικη κρεατόπιτα!
Οι Αντιγονίδες φτιάχνουν την παραδοσιακή κρεατόπιτα! Πρόκειται για τα μέλη του Συνεταιρισμού Γυναικών στους Γόννους της Λάρισας. Δείχνουν βήμα προς βήμα πεντανόστιμες συνταγές για τις γιορτές, με αποκορύφωμα την φημισμένη πρωτοχρονιάτικη κρεατόπιτα!