Είναι ένα αγαπημένο ζευγάρι και παντρεύτηκαν χωρίς να το πάρει κανείς χαμπάρι!
Ο λόγος για τον Χρήστο Μάστορα και την Courtney Parker, η οποία το επιβεβαίωσε με ένα γλυκό τρόπο η τραγουδίστρια στην κάμερα του «Happy Day». Οι δημοσιογράφοι ρώτησαν την Courtney Parker εάν παντρεύτηκαν σε Δημαρχείο, όπως ακούγονταν και εκείνη είπε χαμογελαστή πως δεν θέλει να πει τίποτα... Όμως δευτερόλεπτα μετά «την πάτησε» με την ερώτηση που της έγινε αν έκανε bachelor party και παραδέχτηκε πως πριν το γάμο δεν έγινε. Και μετά η Ελένη Τσολάκη το επιβεβαίωσε!