Ο παραολυμπιονίκης Αντώνης Τσαπατάκης ανήρτησε φωτογραφία, στην οποία φαίνεται το αυτοκίνητο ενός ασυνείδητου οδηγού παρκαρισμένο πάνω στην ράμπα αναπήρων, για να διαμαρτυρηθεί για το φαινόμενο αυτό, το οποίο είναι και πολύ συχνό στη Ελλάδα.
Ο παραολυμπιονίκης Αντώνης Τσαπατάκης ανήρτησε φωτογραφία, στην οποία φαίνεται το αυτοκίνητο ενός ασυνείδητου οδηγού παρκαρισμένο πάνω στην ράμπα αναπήρων, για να διαμαρτυρηθεί για το φαινόμενο αυτό, το οποίο είναι και πολύ συχνό στη Ελλάδα.