Ο Γιώργος Αρμένης μίλησε στην κάμερα του Πρωινού για τα δύσκολα χρόνια που πέρασε μέχρι να μεγαλώσει και να γίνει ηθοποιός. Δήλωσε πως μόλις γνώρισε τον Κουν και μπήκε στο θέατρο ένιωσε ευτυχία, ενώ μίλησε και για την περιβόητη σκηνή «Ηλία Ρίχτο».
Ο Γιώργος Αρμένης μίλησε στην κάμερα του Πρωινού για τα δύσκολα χρόνια που πέρασε μέχρι να μεγαλώσει και να γίνει ηθοποιός. Δήλωσε πως μόλις γνώρισε τον Κουν και μπήκε στο θέατρο ένιωσε ευτυχία, ενώ μίλησε και για την περιβόητη σκηνή «Ηλία Ρίχτο».