Στην κουζίνα της εκπομπής «Στη Φωλιά των Κου Κου» τρύπωσε ο Λάμπρος Βακιάρος το πρωί της Παρασκευής. Ο σεφ έφτιαξε μακαρονόπιτα με κιμά και σάλτσα τομάτας δείχνοντας βήμα-βήμα στους τηλεθεατές του Star τη διαδικασία.
Στην κουζίνα της εκπομπής «Στη Φωλιά των Κου Κου» τρύπωσε ο Λάμπρος Βακιάρος το πρωί της Παρασκευής. Ο σεφ έφτιαξε μακαρονόπιτα με κιμά και σάλτσα τομάτας δείχνοντας βήμα-βήμα στους τηλεθεατές του Star τη διαδικασία.