Ο καβγάς, τα «γαλλικά» της Δήμητρας Αλεξανδράκη, τα κινητά τηλέφωνα, η απόπειρα επικοινωνίας και η τιμωρία των παικτών ήταν όλα όσα είδε και σχολίασε η ομάδα του Πρωινού από το trailer του σημερινού επεισοδίου.
Ο καβγάς, τα «γαλλικά» της Δήμητρας Αλεξανδράκη, τα κινητά τηλέφωνα, η απόπειρα επικοινωνίας και η τιμωρία των παικτών ήταν όλα όσα είδε και σχολίασε η ομάδα του Πρωινού από το trailer του σημερινού επεισοδίου.