Η Μιμή Ντενίση μίλησε για την καθημερινότητά της τώρα που έφυγε η Μαριτίνα, για το ρόλο που είχε το φλερτ στη ζωή της και έδωσε τη συμβουλή της στις γυναίκες που έχουν αποφασίσει να προχωρήσουν σε υιοθεσία.
Η Μιμή Ντενίση μίλησε για την καθημερινότητά της τώρα που έφυγε η Μαριτίνα, για το ρόλο που είχε το φλερτ στη ζωή της και έδωσε τη συμβουλή της στις γυναίκες που έχουν αποφασίσει να προχωρήσουν σε υιοθεσία.