Η Έλενα Τσαβαλιά και ο Μάρκος Σεφερλής είναι ένα από τα πιο αγαπημένα και ενωμένα ζευγάρια. Η ηθοποιός είχε τα γενέθλιά της και ο σύζυγός της εκτός από την τεράστια τούρτα της έστειλε και τις πιο θερμές και όμορφες ευχές.
Ανέβασε, λοιπόν, μία φωτογραφία με την Έλενα Τσαβαλιά και τον γιο τους και έγραψε: «Οι άντρες της ζωής σου ευχόμαστε στη γυναίκα της ζωής μας χρόνια πολλά, καλά κι ευτυχισμένα! Το τελευταίο άσ’ το πάνω μας! Σ’ αγαπάμε πολύ».