Η Μπέσυ Μάλφα σε δηλώσεις που έκανε στο Πρωινό, ανέφερε το πόσο σπουδαία γυναίκα και θεατρίνα ήταν η Έρρικα Μπρόγιερ και δήλωσε ότι η επιστροφή του συζύγου της, Γ. Σκιαδαρέση, ως «Φατσέα» στο «Καφέ της Χαράς» ήταν μια συγκινητική στιγμή για εκείνη.
Η Μπέσυ Μάλφα σε δηλώσεις που έκανε στο Πρωινό, ανέφερε το πόσο σπουδαία γυναίκα και θεατρίνα ήταν η Έρρικα Μπρόγιερ και δήλωσε ότι η επιστροφή του συζύγου της, Γ. Σκιαδαρέση, ως «Φατσέα» στο «Καφέ της Χαράς» ήταν μια συγκινητική στιγμή για εκείνη.