Μια συγκινητική φωτογραφία με τη μαμά της ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram η διάσημη ηθοποιός, Σάνεν Ντόχερτι, η οποία δίνει μάχη με τον καρκίνο.
Η ηθοποιός που έγινε γνωστή μέσα από τις τηλεοπτικές σειρές «Χτυποκάρδια στο Μπέβερλι Χιλς» και «Μάγισσες», έγραψε δίπλα από τη φωτογραφία:
«Άλλη μια μέρα στις ακτινοβολίες. Σήμερα η μητέρα μου ήρθε μαζί μου, επειδή ακόμη κι αν είμαι κουρασμένη μετά τη θεραπεία, θα πάω για χριστουγεννιάτικες αγορές! Πρέπει να πάρω ένα δώρο στον Kurtis. Λατρεύω τις γιορτές»