Για τα τραγούδια που αγαπά να ερμηνεύει, τον τρόπο με τον οποίο τα επιλέγει, για τις εμφανίσεις της και για τον νέο δίσκο που ετοιμάζει μίλησε στον Νίκο Μουτσινά η Γιώτα Νέγκα, η οποία συγκίνησε όταν τραγούδησε live στην εκπομπή «Για την παρέα».
Η αγαπητή τραγουδίστρια αποκάλυψε ακόμη ποια τραγούδια άλλων καλλιτεχνών θα ήθελε να έχει ερμηνεύσει η ίδια, αλλά και πού πηγαίνει όταν θέλει να διασκεδάσει.