H Μαριάννα Τουμασάτου πήρε μέρος σε ένα παιχνίδι στην εκπομπή «Για την παρέα…» όπου έπρεπε να πει κάποιους μονόλογους με συγκεκριμένο ύφος και υπό συγκεκριμένες καταστάσεις καταλήγοντας σε ένα ξεκαρδιστικό αποτέλεσμα.
H Μαριάννα Τουμασάτου πήρε μέρος σε ένα παιχνίδι στην εκπομπή «Για την παρέα…» όπου έπρεπε να πει κάποιους μονόλογους με συγκεκριμένο ύφος και υπό συγκεκριμένες καταστάσεις καταλήγοντας σε ένα ξεκαρδιστικό αποτέλεσμα.