Μετά από δύο φορές που παραλίγο να βρεθεί εκτός GNTM, τελικά η εξολοθρευτής δεν τα κατάφερε και με τη χειρότερη φωτογραφία της δοκιμασίας αποχώρησε από το παιχνίδι.
Ο λόγος για την Γκλόρια, το όμορφο μοντέλο σε...μικρή συσκευασία που βγήκε στον «τάκο» με την Όλγα και την Ασημίνα. Η Βίκυ Καγιά ρώτησε τα κορίτσια αν πιστεύουν στον εαυτό τους, με την Ασημίνα να ήταν η πρώτη που επέστρεψε «ασφαλής» στο σπίτι.