Κατά τη διάρκεια των τελευταίων 12 μηνών, η στερεότυπη εικόνα του κοριτσιού της μόδας έχει αλλάξει αρκετά. Ξεχάστε τα στιλέτο και τα τρομερά στενά ρούχα, γιατί τώρα το Instagram έχει μόνο τα μάτια για τις πιο χαλαρές τάσεις της μόδας.
Από τα τεράστια snearkers μέχρι τα Χαβανέζικα πουκάμισα, φαίνεται πως το απρόβλεπτο είναι τελικά η βασική τάση... για το στυλ του 2019.
Το φόρεμα που θα δείτε το φορούν όλες οι fashionistas και το έχουμε δει πολύ ήδη στα καταστήματα. Σας αρέσει ή όχι, αυτό το μπεμπέ φορεματάκι ταιριάζει σε κάθε σώμα και εμείς χαιρόμαστε για αυτό!