Η γνωστή παρουσιάστρια, λίγο πριν επιστρέψει στις επαγγελματικές της υποχρεώσεις, απολαμβάνει τις καλοκαιρινές τις διακοπές και μοιράζεται με τους διαδικτυακούς της φίλους φωτογραφίες από την καθημερινότητά της.
Την Παρασκευή 19 Αυγούστου, η Ελεονώρα Μελέτη δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram ένα στιγμιότυπο, στο οποίο φαίνεται να περπατάει εκεί που σκάει το κύμα, ενώ κρατάει την 5χρονη κόρη της από το χέρι.
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/08/eleonora-600x433.jpg)
Δηλώνει χαζομαμά
«Κάθε χρόνο, την ίδια μέρα, στο ίδιο σημείο, βγάζουμε την ίδια φωτογραφία. Και κάθε χρόνο είναι όλα τόσο διαφορετικά», γράφει στην ανάρτησή της η Ελεονώρα Μελέτη.
Η παρουσιάστρια συνηθίζει να ανεβάζει φωτό από τις προσωπικές και οικογενειακές στιγμές της στα social media. Πριν λίγες ημέρες την είδαμε σε τρυφερές στιγμές με τον αγαπημένο της σύντροφο, Θοδωρή Μαροσούλη. Η οικογένεια φέτος έχει επιλέξει διακοπές σε νησιά και φυσικά δεν λείπουν από την παρέα τους και οι φίλοι τους.
Η Ελεονώρα Μελέτη συνδυάζει τις διακοπές της τα τελευταία χρόνια και απολαμβάνοντας αγαπημένα της αθλήματα και κυρίως το surfing.