Η Ελευθερία Καρναβά έκανε δηλώσεις στο Πρωινό και παρουσίασε το νέο στυλ που λανσάρει φορώντας της πιτζάμες της καθώς και ότι πήγε μόνη της σε πρακτορείο μοντέλων χωρίς να ρωτήσει κάποιο από τους κριτές του ριάλιτι που συμμετείχε.
Η Ελευθερία Καρναβά έκανε δηλώσεις στο Πρωινό και παρουσίασε το νέο στυλ που λανσάρει φορώντας της πιτζάμες της καθώς και ότι πήγε μόνη της σε πρακτορείο μοντέλων χωρίς να ρωτήσει κάποιο από τους κριτές του ριάλιτι που συμμετείχε.